Деспотовски: Интерес на Владата е минималната плата да расте, но истовремено потребно е да расте и економијата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Проф. Грчев: „Урбана мафија“ стана популистички слоган кој се злоупотребува и за ситуации каде што нема причина за тоа

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ