Димевски: ЗОИ во Кина е експеримент, оти првпат организатор е земја која нема традиција во зимски спортови
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Димовски: Кој е тој пратеник што нема да крене рака за покачување на платата на оние што го гласале?

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ