Димески: Буџетот на Општина Центар се движи по една инерција од претходно и не се третираат проблемите
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Адеми: Човечкиот капитал е столб на нашето работење во секојдневните процеси

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ