Димитриевски: Од политика фајде не видовме, треба менаџерски да се управува за потребите на граѓаните
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Атовска од Лвив: Украинците очекуваат оружје од НАТО

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ