Димитров: Излегува дека општинарите повеќе сакаат дискотеки од велосипеди и книги
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

На 28 мај ќе се руши рекорд во најдолга бизнис презентација пред инвеститори во светот

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ