Димовски: Власта самата себеси си плука в лице оти истата власт го донесе овој Закон за неработна недела и тој мора да важи за сите работници
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Атовска од Украина: Отворени случаи за воени злосторства, за силување на деца, за убиство на цивили

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ