Димовски: Кој е тој пратеник што нема да крене рака за покачување на платата на оние што го гласале?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Стојковска: Урбанизацијата сама по себе не е јавен интерес туку треба да биде во функција на јавниот интерес

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ