Димовски: Не е битно дали има сентимент кон Русија, битно е што се осуди инвазијата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Војната во Украина ја зацементира десната опција во Србија и Унгарија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ