Директорката на „Илија Николовски-Луј“ за УБ ги демантира обвинувањата на нејзина адреса
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Неутрален статус на Украина, своја армија и гаранции од НАТО – Киев и Москва со „пробен мировен план“, составен од 7-те клучни точки во преговорите

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ