Достовски: Канабисот да се тргне од листата на наркотици, тоа е лек што се користел и во минатиот век
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Деспотовски: Интерес на Владата е минималната плата да расте, но истовремено потребно е да расте и економијата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ