Доц. Д-р. Кртолица: Една изборна единица поседува голем број на слабости и може да доведе до понатамошно блокирање на институциите
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

За безбедноста во сообраќајот не е одговорно само МВР, треба вклучување и на образовните институции, семејството

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ