ДПИ досега не утврди неправилности во работењето на трговците
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Исмаил: Руските ешалони во Бугарија се виновни за бугарското вето кон Македонија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ