Државата ја води јазичната политика, лекторатите се мостови на пријателство не на разединување
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ѓоргевски: Народот беше клучен фактор-никогаш не отстапи од својата црква колку и да беше оспорувана

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ