Др. Ал Халили: Време е да се промени протоколот и да се дозволи посета на предвреме родените бебиња
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Одлуката на стразбур за аболициите на Иванов може да зададе голем удар врз македонското судство

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ