Дувњак: За жал, правдата не ги допира богатите и моќните
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Началник Димовски: Намалениот дел на интервенции се должи на тоа што сме присутни и видливи на теренот

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ