Дувњак: Идните Уставни судии да бидат поверни на правото отколку на партијата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Клучни битки за освојување на Донбас – Русите напредуваат, но исцрпувачкото темпо ги соочува со недостиг на навремено воено засилување

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ