Дувњак: Однесувањето на Русија не може да пројде правно неказнето
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Генерал Ангелов: Уличните борби се страшни, дури да завршат преговорите ќе умрат многу луѓе

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ