Дувњак: Политичарите забораваат дека нема вечно да бидат на власт и го ослабуваат судството не сметајќи дека еден ден тие може да се најдат пред судовите
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Проф. Д-р Бојаџиева: Треба да создадеме здрав кадар на педијатри кои ќе лекуваат деца

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ