Дувњак: Слабо менаџирање со затворите и постоење „ендемска“ корупција
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Атовска од Киев: Цела територија на Украина е во црвена фаза и под аларми

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ