Д-р Бухова: Доктор кој е антиваксер и измислува причини зошто не се вакцинира не знае медицина
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Поповски: Путин може да бара почит од сите, ама не до степен на „мајчинска љубов“

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ