Д-р Исјановски: Луѓето подзаборавија, но ковид-19 сѐ уште е тука
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Бабовски: Будно ја следиме ситуацијата – преземаме соодветни мерки за можното ширење на птичјиот грип

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ