Д-р Мехмедовиќ: Системот брзо се мобилизира, но треба да се фокусираме на превентивниот дел, а тоа е вакцината
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Дувњак: Потребна е нова реорганизација на судството

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ