Д-р Митов: Во Македонија процентот на смртност од кардиоваскуларните болести е 55% – потребна е стратегија за отпочнување на подобрување на јавното здравје
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Неуспешни посреднички разговори на Макрон во Москва и невпечатлива посета на Шолц на Вашингтон – Тензиите околу Украина продолжуваат

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ