Д-р Митов: Иако треба да е дел од нашето нормално функционирање, стресот поприма форми на кои не сме навикнати
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Костиќ Марковиќ: Македонија е земја на фестивалите, за мене е непојмливо комерцијални настани да бараат средства од државата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ