Д-р Митов: Изложувањето на честичките од Азбест е еднакво на рак на бели дробови
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Украина одбива бројни руски напади во Донбас, Русите им дадоа нов ултиматум

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ