Д-р Митов: Во Македонија ќе има големи бројки, имаме случаи кои не се детектирани – вирусот не гледа и се смее
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо со не баш добри вести: Спремете се за нова ДРАСТИЧНА промена на времето од недела

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ