Д-р Митов: Пандемијата привршува, ајде да ги вратиме работите како што треба!
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Жерновски: Неврзаната политика денес не поминува, ние сме членка на НАТО – Путин го „зближи“ западот

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ