Д-р Митов: Се прогонозира дека до 2030-та, во возраста помеѓу 20 и 50 години ракот на дебелото црево ќе број еден карцином
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Д-р Стојановски: Војната во Украина мора да ја перцепираме и како ситуација која ќе рефлектира многу негативни појави и во иднина

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ