Д-р Митов: Човечкото тело се детоксифицира секојдневно – системот не издржува поголемо собирање на токсини, ако тоа се случи тоа е знак за болест
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Габер: Петков делува како да сака да постигне промени – и во Софија и во Скопје има нови млади премиери кои би требало да се растоварени од минатото

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ