Д-р Петличковски за УБ најави олеснување на мерките – пандемијата не е завршена, но трендот е многу добар
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Отворен пункт за хуманитарна помош за населението во Украина

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ