Д-р Софијанова: Заканите вознемируваат, ама професионалците си ја работат работата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Бислимоски: Ниту еден киловат час од неиспорачаната топлинска енергија нема да им се наплати на граѓаните

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ