Д-р Стојановски: Војната во Украина мора да ја перцепираме и како ситуација која ќе рефлектира многу негативни појави и во иднина
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Преговорите помеѓу Украина и Русија продолжуваат – Сенатот го прогласи Путин за воен злосторник

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ