Жерновски: Неврзаната политика денес не поминува, ние сме членка на НАТО – Путин го „зближи“ западот
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Анализа: Путин погреши во проценката дека ќе има симпатии од Украинците и дека нема да има ваков одговор

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ