Жителите на Пржино собираат потписи за стопирање на сите спорни градби во населбата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ивановска од ДКСК: Политичките одлуки треба да бидат засновани на принципиелни законски ставови

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ