Забрчанец: Руската пропаганда може да собере колку сака ботови во Македонија, ние сме држава во која владее демократија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Атовска од Украина: Улични борби во Киев, жариште останува Мариупол – се киднапира и убива

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ