Занаетчиите се на раб на егзистенција, бараат поддршка од Владата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Воена психоза или терористички напад – Украински војник застрела петмина свои колеги во фабрика за оружје

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ