Занаетчиската комора бара законското решение недела како неработен ден да претрпи измени
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува променливо облачно време со сончеви периоди – температурите од 6 до 15 степени

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ