Зафировски: Во услови на криза има две опции – да клекнеш и да плачеш или да засукаш ракави и да работиш
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Креатарот на „Мој воздух“ контра Шилегов: Не е точно дека загадувањето на воздухот е во нормала

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ