Зафировски: Кризата ги приморува компаниите да ги решаваат проблемите со поголема брзина
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Дејан Теодосиевски, виолончелист во Филхармонија: Редовно вежбаме, и се трудиме карантинот да го поминеме продуктивно

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ