Зафировски: „Le Monde Diplomatique”не им повладува на читателите, туку создава содржини и читатели
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Безвременскиот хит на Чак Бери доби кавадаречка верзија – „Џоле бре Гол“

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ