Зајкова: Собранието не смее да молчи – потребна е итна декларација за осуда на воената агресија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Д-р Митов: Пандемијата привршува, ајде да ги вратиме работите како што треба!

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ