За безбедноста во сообраќајот не е одговорно само МВР, треба вклучување и на образовните институции, семејството
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Илиевскa од „Поинаку“: Немањето на комоција на партија што ја има власта е добро за функционирање на општината

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ