Зекири: Висината на пензијата зависи од трањето на пензискиот стаж и од просекот на платите што ги имал осигуреникот во текот на трањето на осигурувањето
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува сончево и студено време со слаб ветер од променлив правец

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ