ЗЕЛС: ​Финансиски стабилни и децентрализирани општини се најдобри за граѓанитe
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Стојановска: Не ја разбирам забраната за пренос во Карпош, во совет не снимаме лични податоци туку одлуки за граѓаните

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ