Зендели: Иако сме припадници на различни партии, надвор државата ја претставуваме синхронизирано
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Јорданов од ОМД: Работиме на помагање на македонските бизниси – македонската политика ги запоставува ставовите на дијаспората

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ