Златко Марин: Ќе побарам уште еден мандат, ако дозволи партијата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Заев: Брисел ги знае нашите црвени линии – Ако го чепнете македонски идентитет и јазик тргнете не од преговорите

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ