ЗНМ и ССНМ: Пријавата од раководителката против новинарката Делевска е лажна пријава и обид за замолчување и заплашување
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Фотоволтаиците се многу корисни, од нив корист имаат и граѓаните и државата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ