Ибраимовски: Има иницијатива да се соберат сите ромски партии во една партија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Огненовски шеф на таверната „Тоскана“: Се заробив во светот на храна и вино и до ден денес не можам да излезам

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ