Ивановска: Партиски луѓе во државна администрација не треба, се претерува со таа политичка агенда при вработувањата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Атовска од Украина: Русите најавија дека нема да го напаѓаат Киев, ама го нападнаа

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ