Илијевски: Одговорноста паѓа на оние кои што повикаа на бојкот на пописот
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Павлова Данева: Мора да има јавен договор во наредните 15 години да нема вработување во администрацијата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ